• Profesjonalne układanie
    kostki granitowej
    SZYBKO, TRWALE, PROFESJONALNIE
    Zadzwoń po darmową wycenę
    600 330 525
Kostka granitowa


Nasza firma specjalizuje się także w bardzo złożonych projektach. Jednym z nich jest wybierany przez naszych klientów kostka granitowa.

Nasze doświadczenie pozwala nam nie tylko na uzyskanie najlepszego jakościowo surowca ale także najlepszej ceny. Dodatkowo doradzamy naszym klientom przy ich projektach – doradzamy nie tylko w ułożeniu ale także w końcowej wizji projektu. Nasi klienci są dla nas najważniejsi dlatego dbamy o ich zadowolenie.

Projekty z kostki granitowej stają się coraz popularniejsze. Idealnie sprawdzają się jako schody – wykonuje się je przeważnie z dużych i małych kostek granitowych. Małe kostki granitowe tworzą podstawę stopni, a duże ich zarys.

Wieloletnia praktyka zawodowa sprawia, że każdy z projektów będzie niepowtarzalny i unikatowy. Idealnym rozwiązaniem jest osadzenie w kostce granitowej oświetlenia – nie tylko będzie ono podświetlać całość konstrukcji, ale także zapewni bezpieczne poruszanie się o zmroku i nada niepowtarzalny klimat – to jedno z bardziej innowacyjnych rozwiązań. Schody wykonane przy pomocy kostki granitowej to tylko jeden z wielu projektów jakie wykonujemy, wszystko bowiem zależy od naszych klientów oraz ich oczekiwań względem efektu końcowego.

Dzięki dostępności wielu rozmiarów kamienia oraz ich odcieni możliwe jest stworzenie niesamowitych projektów.

Oferta nasza jest skierowana do klientów z miasta Kraków oraz okolicznych miast jak ich wszystkich ich dzielnic. Np. Mogilany, Libertów, Krzeszowice, Chrzanów, Jaworzno. Zachęcamy do niezobowiązującego kontaktu telefonicznego celem przedstawienia Państwa potrzeb oraz zaproponowania wstępnej wyceny.Oferta:
© 2015 Kris-pol Brukarstwo Kraków układanie kostki brukowej i granitowej
Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm