• Profesjonalne układanie
    kostki granitowej
    SZYBKO, TRWALE, PROFESJONALNIE
    Zadzwoń po darmową wycenę
    600 330 525

Układanie kostki brukowejNasza firma spełnia wszystkie oczekiwania i projekty klientów. Dzięki dużemu wyborowi kostki brukowej, zarówno pod względem kształtu jak również koloru, nasi klienci mają wiele  możliwości indywidualnego projektowania.

Aktualnie producenci oferują kostki brukowe w różnych kształtach – najbardziej jednak popularne są kostki o grubości 4, 6, 7 oraz 8 centymetrów. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom odpowiednią grubość dopasowaną do ich projektu. Dla przykładu kostka brukowa o grubości 4 centymetrów nadaje się idealnie do tarasów,  ścieżek czy placów, po których będzie się jedynie chodzić. Kostka jest bowiem za cienka do wykonania podjazdu dla samochodu – pod wpływem jego ciężaru bardzo szybko by popękała. Do podjazdów domowych jak i podjazdów dla samochodów dostawczych stosuje się dwie różne grubości. Kostka o grubości 6 centymetrów idealnie nada się na podjazd do domu rodzinnego, grubsza – 10cio centymetrowa – pasuje bardzo dobrze do podjazdów dla samochodów dostawczych.

Kostki brukowe są jednym z tańszych elementów, z których można wykonać podjazd lub ścieżkę. Duża różnorodność kształtów oraz kolorów sprawia, że umożliwia to bardzo duży zakres możliwości projektowania – każdy klient może stworzyć indywidualny i niepowtarzalny projekt.Oferta:
© 2015 Kris-pol Brukarstwo Kraków kostka granitowa układanie kostki brukowej i granitowej
Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm