• Profesjonalne układanie
    kostki granitowej
    SZYBKO, TRWALE, PROFESJONALNIE
    Zadzwoń po darmową wycenę
    600 330 525

Ogrodzenia GabionoweNasza firma dzięki latom na rynku zdobyła duże doświadczenie w tworzeniu ogrodzeń gabinowych, które są nowoczesną metodą stosowaną w gospodarstwach domowych oraz na terenach przemysłowych. Dzięki najwyższej jakości koszy, które są niezwykle trwałe i odznaczające się dużą wytrzymałością, elastycznością oraz bardzo nowoczesnym wyglądem.

Ogrodzenia gabinowe to nie tylko ciekawy element wykończeniowy posesji. Dzięki nim nasi klienci zabezpieczają swoje domy, ale to tylko jedna z cech naszych ogrodzeń.
Ogrodzenia gabinowe wpływają na wyciszenie podwórka – ogrodzenie wycisza bowiem hałas jaki generuje ulica dzięki specjalnej dźwiękochłonnej właściwości.

Dzięki zastosowaniu koszy o różnej wielkości możliwe jest odpowiednie dopasowanie ich razem, dzięki czemu można uzyskać solidne łączenia. Przede wszystkim to zastosowanie pozwala naszym klientom zaprojektować ogrodzenie według ich własnego pomysłu oraz wzoru. Zastosowanie w koszach granitu sprawia, że ogrodzenie nie tylko będzie idealnie wyglądać, granit jest niezwykle wytrzymały na wszelkie zmiany atmosferyczne przez co pozostanie niezmienny przez długie lata.

Dodatkowo nasi klienci mają pewność, że granit jaki stosujemy jest najwyższej jakości. Ogrodzenie gabinowe wykonane z granitu przetrwa długie lata, oraz zapewni ochronę posesji dzięki niezwykłej wytrzymałości materiału.Oferta:
© 2015 Kris-pol Brukarstwo Kraków kostka granitowa układanie kostki brukowej i granitowej
Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm