Zadzwoń: 600 330 525
kostka granitowa
  • Profesjonalne układanie
    kostki granitowej
    SZYBKO, TRWALE, PROFESJONALNIE
    Zadzwoń po darmową wycenę
    600 330 525

Brukarstwo ZabierzówDobrze wykonany podjazd pod dom lub garaż, trwała estetyczna ścieżka ogrodowa czy chodnik procentuje na każdym etapie użytkowania naszego domu. Na przestrzeni kilku ostatnich lat wzrosła świadomość, o tym że równie ważny jest solidny i estetyczny podjazd pod dom czy chodnik jak wnętrze domu, w którym mieszkamy.

Brukarstwo Zabierzów etap

Etapem, w którym wiodącą rolę odgrywa brukarstwo jest porządkowanie terenu wokół domu. Kiedyś bardzo często właściciele domów jednorodzinnych odpuszczali ten etap. Brukarstwo polegało na wykonaniu chodnika od bramki do drzwi i ewentualnym wysypaniu kamienia pod garaż czy miejsce parkingowe samochodu, tak by nie ugrzęzło w błocie. W rezultacie ogród oraz cały teren przydomowy wyglądał jak ciągła budowa lub przynajmniej jakby etap ten nie został ukończony w 100 procentach.

Brukarstwo Zabierzów Design

Wraz z upływem lat przyszła moda na przyłożenie większej wagi wykończeniu terenu wokół domu. Brukarstwo już nie było tylko utworzeniem chodnika czy wysypaniem kamienia ale również wykończeniem skarp, odprowadzeniem wody opadowej z posesji, podkreśleniem wydzielonych miejsc pod rabaty, klomby, miejsca ogrodowego wypoczynku itd.

Brukarstwo Zabierzów trwałość

W brukarstwie najważniejszym fundamentem jest podbudowa. Dobrze zaplanowana i wykonana podbudowa terenu daje gwarancję trwałości powierzchni wykończeniowej. Dzięki temu nawet po dłuższym czasie zwiększonej liczby opadów i obciążeniu nawierzchni nie powstają koleiny czy pęknięcia. Przykładowo jeśli teren wokół domu składa się z gliny należy wybrać nawet 40-50 cm materiału. Na spód ułożyć włókninę, która zabezpieczy kamień przed mieszaniem się z gruntem. Usypać 30-40cm warstwy kamienia o wielkości 3-6cm i dopiero na niego warstwę pełniącą rolę klina. Na tak przygotowane podłoże można usypać ostatnią warstwę służącą d układania kostki.

Brukarstwo Zabierzów wycena

Wycena brukarstwa jest darmowa i uzależniona od wielu czynników. Np. rodzaju materiału użytego na wykończenie oraz podbudowaę, wielkość podbudowy oraz materiału użytego na obrzeża. Tak samo w przypadku brukarstwa ogrodowego należy ustalić jakie prace ziemne będą wykonywane. Zachęcamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny oraz ustalenia orientacyjnego terminu i czasu wykonania.

brukarstwo zabierzów brukarstwo zabierzów brukarstwo zabierzów brukarstwo zabierzów brukarstwo zabierzów brukarstwo zabierzów brukarstwo zabierzówOferta:
© 2020 Kris-pol kostka granitowa Sitemap
Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm