Zadzwoń: 600 330 525
kostka granitowa
  • Profesjonalne układanie
    kostki granitowej
    SZYBKO, TRWALE, PROFESJONALNIE
    Zadzwoń po darmową wycenę
    600 330 525

Kostka granitowa ZabierzówKostka granitowa Zabierzów trwałość

Kostka granitowa jest coraz częściej wybieranym materiałem na wykończenie podjazdów, chodników, obrzeży, ścieżek ogrodowych, obrzeży trawników itp. Granit swoją popularność zdobył przede wszystkim swoimi właściwościami. Jest praktycznie niezniszczalny. Odporny na nasłonecznienie oraz korozję. Dzięki temu nie traci koloru tak jak tradycyjna kostka betonowa. Kostka granitowa jest odporna na korozję dzięki temu nie pęk i nie kruszy się.

Kostka granitowa Zabierzów kolory

Kostka granitowa jest materiałem naturalnym i właśnie w naturalny sposób zabarwia się. Nie jest barwiona żadnymi kolorami dzięki temu ich nie traci. Naturalnymi kolorami kostki granitowej są: szary, ruda, czarna, żółta. Zgodnie z najnowszymi trendami powinno się stosować nie więcej niż dwa kolory jednocześnie.

Kostka granitowa Zabierzów terminy

Wykonanie podjazdu z kostki granitowej o przykładowej wielkości 150 metrów kwadratowych wraz z podbudową zajmuje średnio 4-7 dni. Terminy realizacji jest ściśle uzależniony od sezonowości. Dłuższe terminy są w okresie letnim, a krótsze na początku roku.

Kostka granitowa Zabierzów wycena

Wycena wykonania podjazdów z kostki granitowej jest ściśle uzależniona od kilku czynników:
 - rodzaju i wielkości kostki granitowej(wyszczególnia się trzy wielkości kostki granitowej),
 - zapotrzebowanie w kruszywo potrzebne do podbudowy(głębokość koniecznego wykopu, zapotrzebowanie w ewentualny drenaż, zapotrzebowanie w odpowiednie kruszywo),
 - rodzaje obrzeży(kostka granitowa lub oporniki granitowe),
 - wykończenia kostki granitowej(fuga z piasku, żywicy itp).

Klientów z Zabierzowa chcących zapoznać się z naszą ofertą dotyczącą kostki granitowej zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu, podczas którego wyjaśnimy wszystkie aspekty inwestycji oraz podamy wstępną wycenę.

kostka-granitowa-zabierzow kostka-granitowa-zabierzow1 kostka-granitowa-zabierzow2 kostka-granitowa-zabierzow3 kostka-granitowa-zabierzow4Oferta:
© 2020 Kris-pol kostka granitowa Sitemap
Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm