Zadzwoń: 600 330 525
kostka granitowa
  • Profesjonalne układanie
    kostki granitowej
    SZYBKO, TRWALE, PROFESJONALNIE
    Zadzwoń po darmową wycenę
    600 330 525

SitemapStrona główna przedstawia powitanie odwiedzających stronę. Jej tematem przewodnim jest kostka granitowa wraz ze zdjęciami z realizacji oraz opisem rodzajów kostki i powodów, dla których warto wybrać kostkę.

Klienci z Krakowa interesujący się tematyką nawierzchni z granitu zapraszamy do odwiedzenia zakładki Brukarstwo Kraków, w której to można znaleźć informację dotyczące brukarstwa. Opis i oferta została podzielona na poszczególne miasta w tym m.in.:

Bliskie podkrakowski Zabierzów, do którego skierowano odrębną zakładkę o tematyce Brukarstwo Zabierzów. Wiele nowopowstałych domów w samym Zabierzowie lub jego okolicach sprawiły, że częstotliwość zapytań na temat brukarstwa w Zabierzowie znacząco wzrosła. 

Kolejnym podziałem na miasto jest Jaworzno, w którym to nie tylko brukarstwo z domów jednorodzinnych jest częstym gościem wyników wyszukiwań ale również brukarstwo w obrębie infrastruktury drogowej. Zakładka Brukarstwo Jaworzno skierowana jest również do instytucji państwowych, które prowadzą na terenie Jaworzna swoje inwestycje.

Zakładka Brukarstwo Olkusz to głównie oferta dla domów jednorodzinnych, nie tylko nowopowstałych ale również nieco starszych, w których jest dokonywany remont.

Cała oferta została również podzielona na tematykę kostki granitowej tak by rozdzielić brukarstwo do kostki. Kostka granitowa Zabierzów to oferta dotycząca niezniszczalnej nawierzchni jaką jest granit. Skierowana jest do ludności mieszkającej w Zabierzowie i jego bliskiej okolicy.

Drugim podziałem jest wspomniane wyżej Jaworzno gdzie Kostka granitowa Jaworzno jest coraz częściej używana do wykończenia obrzeży drogowych, chodnikowych oraz podjazdów w domach jednorodzinnych.

Kończąc wracamy do zamykającego ofertę brukarstwa Olkusza gdzie również Kostka granitowa Olkusz została doceniona. Jako materiał naturalny i trwały jest coraz chętniej wybierana. Warto zaznaczyć, że aktualnie jej ceny nie odbiegają aż tak od cen pozostałych materiałów nawierzchniowych.


Zakładka o nazwie Materiały zawiera w sobie opis kostki granitowej jej wielkości i kolorów. To bardzo przydatna zakładka z uwagii na rozjaśnienie niektórych technicznych mankamentów tego materiału.

Nie może się obyć bez zakładki Referencje ponieważ dowodzą naszej solidności i profesjonalnego podchodzenia do wykonywanych przez naszą firmę prac.

Gdyby ktoś poszukiwał inspiracji to w zakładce Galeria może zobaczyć mały wycinek naszych realizacji.

Podążając dalej po zakładkach w menu docieramy do zakłądki Kontakt gdzie możemy skorzystać z niezobowiązującego kontaktu.  W razie pytań lub niejasności można napisać lub zadzwonić.

Dolna część strony głównej posiada również kilka bezpośrednich odnośników do różnego rodzaju ofert np.

możemy przeskoczyć do zakładki Układanie kostki brukowej gdzie ogólnikowo jest opisany sposób układania kostki brukowej oraz jej wady i zalety.

Wiele razy powtarzamyn na tej witrynie faktem jest fenomen Kostka granitowa kraków która jest niezniszczalna, naturalna i wybierana chętnie na chodniki, podjazdy, ścieżki ogrodowe i obrzeża. To bardzo solidny materiał, który nie wyblaknie od słońca i nie popęka od wilgoci czy mrozu. 

Do wykończenia swojego ogrodu czasami niewiele ptrzeba. Oferujemy państwu Gabiony i mała architektura ogrodowa dzięki czemu w łatwy i tani sposób można zrobić trwałą ławkę na działkę czy obudowę śmietnika. 

Czym byłby ogród czy budowa bez prac ogrodowych, a jak wiadomo gdzie prace ziemne tam Minikoparka kraków która w bardzo łatwy sposób pomoże w kopaniu różnego rodzaju wykopów. Nie narobi szkód, nie rozjeździ terenu, a wykopie w błyskawicznym czasie.

Ogród jak i każdą posesję należy ogrodzić. W tym celu firma nasza oferuje Ogrodzenia gabionowe które poprzez swoją praktyczność zyskują coraz większe grono zwolenników. Przy tym są dosyć tanie w wykonaniu i dużo bardziej trwałe niż innego rodzaju systemu chociażby bloczki betonowe.Oferta:
© 2020 Kris-pol kostka granitowa Sitemap
Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm