Zadzwoń: 600 330 525
kostka granitowa
  • Profesjonalne układanie
    kostki granitowej
    SZYBKO, TRWALE, PROFESJONALNIE
    Zadzwoń po darmową wycenę
    600 330 525

Układanie kostki granitowej KrakówKostka granitowa to idealny wybór – świetnie się prezentuje, do tego jest niezwykle trwała przez co wytrzymuje bardzo długie lata. Wytrzymałość to tylko jedna z wielu cech kostki granitowej. Warto dodać, że jest to również materiał ekologiczny(naturalny).

Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyła wiele przydatnych umiejętności. Dzięki temu wykonujemy kostkę granitową z najwyższą dbałością o każdy detal. Odpowiednio przygotowany podkład oraz ułożenie kostki w oparciu o doświadczenie sprawia, że wykonany przez nas podjazd wytrzyma długie lata.
Nasza firma dzięki doświadczeniu posiada także rozbudowaną sieć kontaktów. Dzięki niej jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom kostkę granitową o wysokiej jakości poprzez wykorzystanie materiałów z najwyższej półki.

Wykonujemy wszystkie projekty naszych klientów, dodatkowo jesteśmy w stanie doradzić klientom w ich projektach i zaproponować najlepsze rozwiązania.

Kostka granitowa jest niezwykle wytrzymała i trwała. Podjazdy z niej wykonane nie tylko idealnie się prezentują, przede wszystkim wytrzymują one długie lata użytkowania – dzięki temu jest to inwestycja jednorazowa na wiele pokoleń.

Unikatowa struktura wszystkich kostek sprawia, że każdy projekt jest inny. Kostka granitowa idealnie sprawdza się jako podjazd do garażu, a także jako ścieżki. Wszystko zależy od wizji naszych klientów oraz ich indywidualnych wymagań.

Wykop pod układanie kostki granitowej kraków

Głębokość wykopu zależy głównie od rodzaju gleby, na której będzie układana kostka granitowa. Jeżeli mamy do czynienia z gliną czy iłem, idealnie jest wykonać wykop nawet na 50-60cm. Wtedy mamy gwarancję, że jeżdżacy samochód wyrobi kolein.

Podłoże pod układanie kostki granitowej kraków

Przed układaniem kostki granitowej bardzo ważnym i często pomijanym elementem jest geowłóknina. Zapobiega ona mieszaniu się kruszywa z glebą. Dzięki niej kruszywo nie będzie się wbijać pod obciążeniem w namokniętą glebę co zapobiegnie powstawaniu zapadlin lub kolein na kostce granitowej. Kolejnym etapem jest nasypanie kruszywa. Zwykle frakcja 0,60 pozwala na sprawne odprowadzanie wody w głąb. Grubość warstwy może wynosić 30cm! Kolejna warstwa to kruszywo do zagęszczenia czyli 0,30. Dopiero na niego rozsypuje się piasek kwarcowy i zaczyna układać kostkę granitową. Należy również pamiętać o ubiciu każdej warstwy kruszywa z osobna.

Ułożenie kostki granitowej kraków

Samo ułożenie kostki granitowej polega na osadzeniu jej w piasku kwarcowym za pomocą gumowego młotka. Kostkę granitową można układać zakolami, prosto oraz tworzyć różnego rodzaju wzory.

wyrównanie kostki granitwej kraków

Po ułożeniu kostki nalezy ją ubić zagęszczarką tak by była wyrównana i osadzona w piasku. Do sklinowania kostki można użyć piasku, fugi żywicznej lub fugi cementowej.Oferta:
© 2020 Kris-pol kostka granitowa Sitemap
Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm