Zadzwoń: 600 330 525
kostka granitowa
  • Profesjonalne układanie
    kostki granitowej
    SZYBKO, TRWALE, PROFESJONALNIE
    Zadzwoń po darmową wycenę
    600 330 525

Gabiony i mała archiutektura ogrodowaNasza firma specjalizuje się w tworzeniu gabionów. Gabiony to nic innego jak kosze wykonane ze stalowej siatki, która jest wypełniona różnego rodzaju materiałem.

Zastosowanie gabionów

Do niedawna gabionów używało się wyłącznie podczas budowy dróg, a także w hydrotechnice jako wzmacniacz. Dzięki swojej specyfikacji konstrukcja była niezwykle wytrzymała. Możliwość wypełnienia siatki różnymi materiałami zaczęto wprowadzać do ogrodów, co wpłynęło na popularność gabionów.

Kształty gabionów

Siatki, które następnie wypełnia się kamieniem przeważnie mają kształt prostopadłościanów. Spotyka się jednak takie o kształcie trapionu – gdzie jedna albo dwie ściany są nachylone pod innym kątem, to innowacyjne rozwiązania.

Wypełnienie gabionów

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu gabionów wypełnionych granitem. Dzięki różnorodności kolorów granitu możliwe jest wykonanie niepowtarzalnych murków do ogrodu z ciekawym wzorem. Możliwe jest również wykonanie praktycznie każdego projektu zaproponowanego przez klienta.

Trwałość gabionów

Elementy ozdobne wykonane do ogrodu przy użyciu tej techniki są niezwykle trwałe i efektywne. Wzór wykonany z granitu jest niepowtarzalny i unikatowy. Dzięki zastosowaniu granitu, nasi klienci mają pewność, że ich projekt przetrwa długie lata – głównie ze względu na bardzo wysoką trwałość tego materiału.Oferta:
© 2020 Kris-pol kostka granitowa Sitemap
Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm